Katarzyna Moneta-Spyra

Psycholog, Psychoterapeutka

Absolwentka psychologii i prawa na Uniwersytecie Warszawskim, a także podyplomowych studiów w London School of Economics z zakresu pozasądowych metod rozwiązywania sporów. Przez kilka lat pracowała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach. Ukończyła Studium Psychoterapii, Szkołę Psychoterapii Par oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jest certyfikowaną psychoterapeutką oraz superwizorką Psychoterapii skoncentrowanej na emocjach (EFT - Emotionally Focused Therapy) oraz Trenerką EFT w trakcie procesu certyfikacji na Polskę.

Joanna Mieczkowska-Trąd

Psycholog, Psychoterapeutka

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Ukończyła Studium Psychoterapii, Szkołę Psychoterapii Grupowej oraz Szkołę Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji, a także pierwszy i drugi stopień szkolenia z Terapii Opartej na Mentalizacji (MBT – Mentalization Based Treatment) i szkolenie z Terapii Par Skoncentrowanej na Emocjach (EFT – Emotionally Focused Therapy).

Rafał Pańko

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Wydział Psychologii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, Studium Psychoterapii Indywidualnej, Szkołę Psychoterapii Grupowej oraz 3 letni Core Training ISTDP w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Prowadzi psychoterapię indywidualną ISTDP, psychoterapię grupową, a także terapię par w systemie EFT. Pracując w nurcie ISTDP, korzysta z wiedzy i superwizji wybitnych terapeutów i nauczycieli tej metody.